Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

4 знаки Зодіаку, які розбагатіють у 2020 році

Намагайтеся дотримуватися п’яти важливим правилам залучення грошей, незалежно від того, входить ваш Знак в список везучих чи ні, — пише globalpress.

Рак

У 2020 році зірки пророкують велику удачу тим з нас, хто зуміє правильно поєднати любов, родину і фінансову сферу воєдино. Це стосується людей, які вміють працювати пліч-о-пліч з родичами, другою половинкою і друзями. Йдеться про типових представників Водної стихії – Раків.

Астрологи зазначають, що Ракам посміхнеться удача в фінансовій сфері. Можливо, джерелом позитивної енергії стануть близькі або друзі. Є ймовірність того, що вони нададуть серйозну підтримку в творчих починаннях, зможуть дати корисну пораду при здійсненні дорогих покупок і вкладенні коштів.

Діва

У 2020 році великий успіх матимуть люди, які завжди тримають під рукою план «Б». Обережність стане синонімом успіху і стабільності. Крім цього, Діви володіють ще одною хорошою рисою, яку посилять планети і зірки, – це економність. У поєднанні з ощадливістю і потужною інтуїцією це дасть чудовий ефект при здійсненні покупок, укладання великих фінансових угод.


 
Не варто забувати, що 2020 року – високосний рік, тому всім Знакам, яким властива обережність, буде простіше вести подібні справи. Діви ж зможуть забратися на саму вершину Олімпу, якщо не стануть розслаблятися зайвий раз. Їм вдасться знайти чесний і найкоротший шлях до успіху.

Стрілець
Стрільці мають одну з найбільш неординарних голів серед усіх знаків Зодіаку. Астрологи рекомендують їм підживлювати цю рису новими емоціями. Тривалі і далекі подорожі в 2020 році планують далеко не всі, і саме час звернути увагу на любовні пригоди, нові покупки і втілення в життя найпотаємніших фінансових бажань.

Також нові емоції подарує зміна самого ритму життя. Можна зайнятися спортом або, навпаки, дати тілу відпочити від безперервних навантажень. Активним Стрільцям необхідні тиша і спокій, а всім іншим краще знайти вихід із зони комфорту.

Водолій

Водоліям слід стати трохи більш егоїстичними в 2020 році. Зірки і планети говорять про те, що оточуючі люди можуть користуватися їх добротою і проявляти хитрість. Потрібно навчитися говорити «ні» всім, хто безпардонно просить про допомогу, не даючи нічого взамін. Якщо витрачати свій дорогоцінний час на таких людей, його може не вистачити на досягнення особистого успіху.

Навіть Водоліям-альтруїстів повинно вистачити удачі і сил для того, щоб досягти успіху в продажах, дорогих покупках, творчості. Експерти вважають, що зірки наділять цих людей неймовірною витривалістю і силою духу, що її зламати нічим.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які